">
   
  diplominiai.lt
  JŪSŲ ATSILIEPIMAI
 

       Labai gerai, kad yra tokių žmonių, kurie gali padaryti už mane tai, kam aš pats skirti laiko negaliu. Kadangi mano darbo valandos yra labai ilgos ir pats visą darbą kokybiškai atlikti nespėju (mokausi VU), - visuomet žinau, kad Jumis galiu pasikliauti.
Robertas, Vilnius.

       Visuomet rašydavau savo mokslo darbus pati. Tačiau kai pradėjau dirbti situacija pasikeitė, - paprasčiausiai tam nebeliko laiko. Atsimenu, pirmą sykį nenorėjau patikėti rašyti darbo kitam žmogui. Juk už jį įvertinimą gausiu aš! Be to, mano mokymosi įstaigoje (studijuoju LTU) rašto darbams keliami gana aukšti reikalavimai. Tačiau dabar žinau, kad už prieinamą kainą galiu gauti tikrai kokybišką darbo variantą.
Akvilė, Vilnius.

       Praėjusiais metais už Jūsų parašytą diplominį darbą gavau aukštą įvertinimą (8 balai). O juk per tą laiką, kurį būčiau skyręs baigiamojo darbo rašymui, uždirbau net keliems diplominiams!
Dainius, Kaunas.

       Aš ir mano draugas visiškai nemokame rašyti referatų ir kursinių darbų. Nėra net ką kalbėti apie diplominius. Todėl nusprendėme pasinaudoti Jūsų paslaugomis. Sužinojęs apie diplominio darbo kainą, mano draugas pasiplovė ir užsisakė darbą pas individualiai rašantįjį. O aš pasilikau pas Jus. Nusprendėme surengti lažybas, kuris gaus didesnį įvertinimą. Aš gavau 10, o mano draugas, negana to, kad smarkiai pavėlavo pristatyti darbą, jo neapsigynė. Taigi, aš laimėjau!
Rimas, Vilnius.

       Įstojau į ŠU. Labiau mėgstu studentauti negu studijuoti, - tad nelieka laiko mokslams. Aš jau geriau sumokėsiu daugiau, bet žinosiu, kad už savo pinigus gausiu kokybišką darbą.
Mindaugas, Šiauliai.

       Sveiki, Jums rašo Emilija. Praėjusiais metais baigiau magistrantūrą Kauno Technologiniame Universitete. Kadangi labai daug dirbu ir aktyviai dalyvauju visuomeniniame gyvenime, - lieka mažai laisvo laiko. Todėl praėjusiais metais pasinaudojusi Jūsų magistrinių darbų rašymo paslauga, likau labai patenkinta. Gavau 9. Ačiū Jums!
Emilija, Kaunas.


PARAŠYKITE ATSILIEPIMĄ IR JŪS
Vardas:
El. pašto adresas:
Darbas, kurį užsakinėjote:
Atsiliepimas:

DĖMESIO !
Mes atspausdinsime kiekvieną atsiliepimą.
Vienintelė sąlyga - jūs turite būti užsakęs pas mus bent vieną darbą.