diplominiai.lt
  JŪSŲ KLAUSIMAI
 

       Per kiek laiko jūs galite parengti diplominį darbą?
       Terminą nustatote jūs (nuo to gali priklausyti kaina), žinoma, jis turi būti realus. Įprastai diplominį darbą parašome per 30-45 dienas, tačiau įmanomi ir kiek skubesni variantai.

       Mano draugė magistro baigiamąjį darbą sau rašėsi pati. Tai užtruko keletą mėnesių. Ar jūs per tokį trumpą laiką sugebėsite atlikti kokybišką darbą?
       Kokybė mums yra svarbiausias dalykas. Skirtumas tarp Jūsų draugės ir mūsų yra tas, jog Jūsų draugei tai buvo pirmasis paruoštas magistro darbas. Mes dirbame jau nuo 2000 m., todėl mūsų patirtis leidžia aukštos kokybės darbą atlikti greičiau. Juk kiekvienas žmogus yra savo srities žinovas, o tai yra mūsų kasdieninė veikla ir mes žinom, ką darom.

       Nuo ko priklauso darbų rašymo kainos?
       Kainos daugiausia priklauso nuo pačio darbo pobūdžio, srities, apimties ir nustatytų terminų, konkrečių reikalavimų.

      Ar prieš pradedant rašyti darbą imate užstatą?  
      Taip, prieš pradedant dirbti imamas užstatas, sudarantis apie trečdalį sumos, tam, kad mes apsidraustume. Deja, niekada negalime būti užtikrinti dėl užsakovo rimtumo ar finansinės padėties. Iš nuolatinių klientų užstatas dažniausiai neimamas.

     Ar atlikus pirminį apmokėjimą jūs nedingsite? 
      Pirminis apmokėjimas yra apsidraudimas ir Jums. Tai yra garantas, kad mes, baigiantis darbo atlikimo terminui, užsakymo nebeatsisakysime, t.y. Jūs mums suteikiate finansinį įsipareigojimą būtinai atlikti užsakytą darbą. Mes vieninteliai galime suteikti REALIAS GARANTIJAS ir dėl patikimumo, ir dėl darbų kokybės, kuri yra aukščiausia esamoje rinkoje. Esant reikalui jas patvirtinti galime sutartimi arba veikdami kaip juridiniai asmenys (įmonė).  

       Kada pradedate dirbti užsakius darbą? 
       Dirbti pradedame iškart po pirminio apmokėjimo.

      Ar su jumis galima atsiskaityti pavedimu? 
      Taip, toks atsiskaitymo būdas priimtiniausias. Tokiais atvejais atliktas darbas persiunčiamas užsakovo nurodytu el. paštu.  

       Yra daug rašančiųjų darbus studentams. Kuom jūs tokie išskirtiniai? Kodėl turėčiau užsakinėti pas jus?  
       Todėl, kad niekas be mūsų negali pasiūlyti geresnių sąlygų, aukštesnės kokybės ir realių, apčiuopiamų garantijų. Skirtingai nuo kitų, mes ne tik kalbame, bet ir darome. Siūlyčiau pasiskaityti skiltį "KODĖL BŪTENT PAS MUS?".  

       Ar, užsisakius diplominį darbą, aš galėsiu išdėstyti visus savo pasiūlymus bei pageidavimus mano darbą rašančiajam žmogui?  
       Taip, žinoma. Užsakius diplominį darbą tiesiogiai bendrausite su Jūsų darbą rašančiu mūsų specialistu, kuriam galėsite pateikti visus savo nurodymus, su juo pasikonsultuoti. Užsakovo pageidavimu, su darbą rašančiu specialistu, tiesiogiai bendrauti galėsite ir rengiant kursinį darbą.  

  PAKLAUSKITE IR JŪS
Vardas:
El. pašto adresas:
Klausimas

DĖMESIO !
Norint išvengti pasikartojančių klausimų,
prašome atidžiai perskaityti aukščiau esančius klausimus-atsakymus.